Jednostki administracji pomocniczej (sołectwa) 2019 - 2024

Brzeźno Beata Grocka 1 Joanna Bilska  Joanna Bilska 
27.02.2019 tel. 728 394 868 2 Barbara Gauza  tel. 692 368 584
  ul. Czarnkowska 21 3 Beata Krygowska   
  64-700 Brzeźno 4 Małgorzata Nowak   
    5 Agnieszka Wiśniewska   
    6 Łucjan Barczyński   
         
Bukowiec Michał Norkowski 1 Karolina Rybarczyk Marcin Ignatowicz
15.03.2019 tel. 667 200 969 2 Jacek Filoda tel. 607 520 438
  64-700 Bukowiec 24 3 Alina Idaś  
    4 Dorota Gintrowska  
    5 Marcin Ignatowicz  
         
Ciszkowo Łukasz Madaj 1 Bartosz Jagielski Sylwia Krause-Stegmann
18.03.2019 tel. 669 016 515 2 Grzegorz Rzysko tel. 601 714 592
  ul. Kręta 3 3 Małgorzata Woźniak  
  64-700 Ciszkowo 4 Honorata Karwowska  
    5 Sylwia Krause-Stegmann  
    6 Bernard Matuszczak  
    7 Ryszard Stochaj  
         
Gajewo Edward Wicher 1 Janusz Nowak Janusz Nowak
19.03.2019 tel. 660 915 311 2 Barbara Warnke tel. 604 521 061
  64-713 Gajewo 66 3 Paulina Warnke  
    4 Agnieszka Pawłowska  
    5 Teresa Kina  
    6 Natalia Wylegała  
    7 Magdalena Kisała  
         
Gębice Janusz Wielgosz 1    
27.03.2019 tel. 500 135 503 2    
  ul. Czarnkowska 14 6    
  64-707 Gębice 4    
    5    
    6    
    7    
    8    
         
Gębiczyn Ewelina Woźniak-Chałas 1 Bożena Wolniewicz Bożena Wolniewicz
28.02.2019 tel. 662 306 296 2 Sławomir Bagiński tel. 660 042 872
  64-707 Gębiczyn 20 3 Adam Krysiak  
    4 Bartosz Płócinniczak  
    5 Kazimierz Zbytek  
         
Góra-Pianówka Zbigniew Rzysko 1 Marek Rzysko Gabriela Dobiegała
13.03.2019 tel. 664 614 264 2 Sabina Rozpłoch tel. 663 667 589
  64-700 Pianówka 57 3 Stanisław Matuszewski  
    4 Andrzej Przesłański  
    5 Gabriela Dobiegała  
    6 Mariusz Michałek  
    7 Roman Nadolczak  
    8 Roman Chudziński  
         
Grzępy Tomasz Gawrych 1 Jacek Pilawski Ewa Wylegała
26.02.2019 tel. 67 255 10 86 2 Natalia Pilawska tel. 669 364 136
  64-700 Grzępy 16 3 Wojciech Wylegała  
    4 Tomasz Garstka  
    5 Ewa Wylegała  
         
Huta Krzysztof Korzeniewski 1 Zbigniew Szuta Zbigniew Szuta
25.02.2019 tel. 607 341 223 2 Radosław Tafiłowski tel.
  ul. Ogrodowa 4 3 Mariusz Kuchta  
  64-708 Huta 4 Jarosław Wolniewicz  
    5 Łucja Figiel  
    6 Marek Dubiał  
    7 Ewa Sanocka  
    8 Krzysztof Kierstan  
    9 Krzysztof Robak  
         
Jędrzejewo Edward Mitelwski 1 Teresa Wieczorek Tadeusz Rajek
20.03.2019 tel. 605 488 156 2 Celina Nowak tel. 510 195 894
  Pomorksa Wola 1 3 Marzena Ostrowska  
  64-713 Jędrzejewo 4 Tadeusz Rajek  
    5 Mieczysław Filoda  
    6 Henryk Kryjewski  
    7 Dariusz Mitelewski  
    8 Kamil Naplocha  
    9 Krzysztof Wiśniewski  
         
Komorzewo Marek Kulupa 1    
26.03.2019 tel. 723 314 269 2    
  64-708 Komorzewo 16 3    
    4    
    5    
    6    
         
         
Kuźnica Czarnkowska Krzysztof Podkoński 1 Agnieszka Dolna Daniel Gołębiewski
04.03.2019 tel. 664 745 465 2 Marcin Czerniak tel. 534 595 575
  ul. Kręta 5 3 Jan Koprowski  
  64-700 Kuźnica Czarnkowska 4 Bogdan Gularczyk  
    5 Tomasz Fąferek  
    6 Agnieszka Towpik  
    7 Łukasz Niemczewski  
    8 Krzysztof Jędrzejczak  
    9 Krzysztof Matulis  
    10 Anna Cieślik  
    11 Daniel Gołębiewski  
         
Marunowo Andrzej Mac 1 Ryszard Palczak Przemysław Pierko
22.03.2019 660 789 935 2 Roman Jagiełka tel. 668 134 106
  64-705 Marunowo 54 3 Jarosław Niezborała  
    4 Przemysław Pierko  
    5 Lidia Piszczek  
    6 Barbara Zając  
    7 Marek Sikora  
    8 Hanna Han  
    9 Andrzej Dziaduch  
         
Mikołajewo Tomasz Kaźmierek 1 Katarzyna Rybarczyk Katarzyna Rybarczyk
01.03.2019 tel. 665 742 064 2 Karolina Piochacz tel. 
  64-700Mikołajewo 24 3 Ewa Paszkiewicz  
    4 Wiesław Rzysko  
    5 Daniel Kujanek  
         
Radolinek Małgorzata Antoszewska 1 Jolanta Eckhoff Jolanta Eckhoff
05.02.2019 tel. 695 063 108 2 Dorota Furman  tel. 793 813 791
  64-700 Radolinek 14 3 Krystyna Łotyszonek  
    4 Mariusz Cierpicki  
    5 Anna Pomostowska  
         
Radosiew Adam Ciemachowski 1 Daria Łątka  
01.03.2019 tel. 530 022 708 2 Justyna Piwnicka  
  64-700 Radosiew 40A 3 Paulina Woldan  
    4 Szymon Kaczmarowski  
    5 Aleksandra Cichecka  
    6 Ewa Puchała  
    7 Joanna Lisiak  
    8 Miłosz Maciszewski  
         
Romanowo Dolne Hanna Rzysko-Żukowska 1 Sławomir Mikołajewski Daniel Górzny
21.03.2019 tel. 600 227 994 2 Wanda Chodzyńska tel. 600 281 465
  64-704 Romanowo Dolne 67 3 Krzysztof Wiza  
    4 Daniel Górzny  
    5 Szymon Smal  
    6 Anita Sobotka  
    7 Joanna Skałecka  
         
Romanowo Górne Urszula Just 1 Anna Rążewska Malwina Gracoń
11.03.2019 tel. 604 244 156 2 Malwina Gracoń tel. 783 674 467
  64-704 Romanowo Górne 18a 3 Krzysztof Wagner  
    4 Dariusz Kotasa  
    5 Agnieszka Rotko  
    6 Andrzej Gracoń  
    7 Jan Gałązka  
    8 Beata Kot  
         
Sarbia-Sarbka Longina Wika 1 Przychodniak Helena Jasińska-Przychodniak Helena
25.02.2019 tel. 697 083 029 2 Garstka Sławomir tel. 662 403 642
  64-705 Sarbia 3 3 Łusiewicz Urszula  
    4 Wylegała Damian  
    5 Stachowski Tadeusz  
    6 Maćkowiak Roman  
    7 Rutkowski Wojciech  
    8 Holak Hanna  
    9 Napierała Radosław  
    10 Wylegała Aurelia  
    11 Magdziarz Mirosław  
         
Śmieszkowo Jan Lalasz 1 Renata Banachowicz Renata Banachowicz
14.03.2019 tel. 692 698 799 2 Andrzej Nowak tel. 721 060 086
  ul. Spokojna 5 3 Grzegorz Szymański  
  64-700 Śmieszkowo 4 Wojciech Nowak  
    5 Błażej Furier  
    6 Zbigniew Mazur  
    7 Ewa Dola  
    8 Maciej Jessa  
    9 Ryszard Rakowicz  
    10 Marzena Czekała  
    11 Monika Kin  
         
Średnica Aleksandra Glapińska 1 Agnieszka Jagła Agnieszka Jagła
07.03.2019 tel. 698 844 821 2 Sylwia Wylegała tel. 
  64-713 Średnica 21 3 Helena Wielgosz  
    4 Klaudiusz Wylegała  
    5 Ryszard Ficner  
         
Walkowice Wiesław Zastawny 1 Michał Górzny Ewa Miler
21.02.2019 tel. 517 397 701 2 Jarosław Jeleńkowski tel. 
  64-700 Walkowice 83 3 Andrzej Wagner  
    4 Radosław Buchholz  
    5 Ewa Miler  
    6 Anna Wylegała  
    7 Robert Przybyła  
    8 Włodzimierz Wylegała  
         
Zofiowo Mirosława Mietlicka 1 Paweł Mąka Anna Szymańska
12.03.2019 tel. 509 848 553 2 Anna Szymańska tel. 661 944 309
  64-700 Zofiowo 55 3 Henryk Mietlicki  
    4 Tomasz Czerniak  
    5 Emilia Jasińska  
    6 Piotr Parchimowicz  
    7 Maria Myrna  
    8 Monika Czerniak  
    9 Konrad Kurek  
Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Czarnków
Data wytworzenia informacji: 03.09.2019 09:53:53
Osoba wprowadzająca informację: Michał Iwanicki
Data ostatniej modyfikacji: 03.09.2019 10:04:31
Data publikacji informacji: od 03.09.2019 09:53:53
Liczba odsłon: 0
Pokaż rejestr zmian
Data Osoba dokonująca zmiany Opis zmiany
03.09.2019 09:53:53 Michał Iwanicki strona została dodana