Rada Gminy 2006 - 2010

 
 
PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY CZARNKÓW

Mietlicki Henryk

 


I WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY CZARNKÓW

Dolny Witold
 

II WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY CZARNKÓW


Jankowska Leokadia
 

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ

Jankowski Jan
 

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI BUDŻETU,
ROZWOJU GOSPODARCZEGO, OCHRONY ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

Molski Marian
PRZEWODNICZĄCA KOMISJI SPOŁECZNEJ

Podhajska Bronisława
 
 
RADNI

 

Kus Janusz

 

Majewski Jan

 

Maszewski Grzegorz

 

Mitelewski Edward

 

 
Nowak Barbara
 
 
 
Nowak Janusz
 
 

Nowak Wojciech

 

Piątek Władysław

 

Spalony Piotr

 

 
Osoba, która wytworzyła dokument: Michał Iwanicki
Data wytworzenia informacji: 06.02.2007 11:08:32
Osoba wprowadzająca informację: Michał Iwanicki
Data ostatniej modyfikacji: 21.02.2020 12:13:33
Data publikacji informacji: od 06.02.2007 11:08:32
Liczba odsłon: 0
Pokaż rejestr zmian
Data Osoba dokonująca zmiany Opis zmiany
21.02.2020 12:13:33 Michał Iwanicki edycja strony
15.02.2019 12:52:18 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
10.11.2009 09:23:51 Michał Iwanicki edycja strony
06.02.2007 11:08:32 Michał Iwanicki strona została dodana