Rada gminy 2014 - 2018

Skład Rady Gminy Czarnków
kadencja 2014-2018

Wielgosz Janusz - Przewodniczący Rady
Just Krzysztof  - I Wiceprzewodniczący Rady
Warnke Adam - II Wiceprzewodniczący Rady

Chestkowska Zofia
Chyży Krzysztof
Ciemachowski Adam
Glapińska Aleksandra
Jankowska Leokadia
Just Krzysztof
Kos Radosław
Majewski Jan
Mietlicki Henryk
Pierko Przemysław
Rzysko Zbigniew
Wielgosz Mariusz
Winiarski Piotr

Data wytworzenia informacji: 03.12.2014 12:50:21
Osoba wprowadzająca informację: Michał Iwanicki
Data ostatniej modyfikacji: 15.02.2019 12:53:54
Data publikacji informacji: od 03.12.2014 12:50:21
Liczba odsłon: 0
Pokaż rejestr zmian
Data Osoba dokonująca zmiany Opis zmiany
15.02.2019 12:53:54 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
15.02.2019 12:53:41 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
15.02.2019 12:52:40 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
15.02.2019 12:51:18 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
14.02.2019 18:27:03 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
08.06.2016 08:24:43 Michał Iwanicki edycja strony
03.12.2014 12:50:21 Michał Iwanicki strona została dodana