Stałe komisje

SKŁAD STAŁYCH KOMISJI

RADY GMINY CZARNKÓW

kadencja 2018-2023

 

Komisja Społeczna, Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej:

 

Krzysztof Gała - Przewodniczący Komisji

Sylwia Ambicka - Zastępca Przewodniczącego

Krzysztof Chyży

Leokadia Jankowska

Mariusz Kuchta

Mariusz Michałek

Edward Mitelewski

Krzysztof Podkoński

Adam Warnke

Janusz Wielgosz

Damian Wylegała

 

Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa:

 

Dominik Gałązka - Przewodniczący Komisji

Mariusz Kuchta - Zastępca Przewodniczącego

Krzysztof Chyży

Leokadia Jankowska

Jan Majewski

Edward Mitelewski

Mariusz Michałek

Krzysztof Podkoński

Adam Warnke

Janusz Wielgosz

Patryk Włodarek

 

Komisja Rewizyjna:

 

Damian Wylegała - Przewodniczący Komisji

Jan Majewski - Zastępca Przewodniczącego

Adam Ciemachowski

Dominik Gałązka

Krzysztof Gała

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

 

Adam Ciemachowski - Przewodniczący Komisji

Sylwia Ambicka - Zastępca Przewodniczącego

Patryk Włodarek

Data wytworzenia informacji: 15.09.2003 10:29:41
Osoba wprowadzająca informację: -
Data ostatniej modyfikacji: 03.04.2019 11:22:07
Data publikacji informacji: od 15.09.2003 10:29:41
Liczba odsłon: 1
Pokaż rejestr zmian
Data Osoba dokonująca zmiany Opis zmiany
03.04.2019 11:22:07 emilia_sm edycja strony
03.04.2019 11:22:07 emilia_sm edycja strony
14.02.2019 18:28:22 Administrator Systemu Administrator Systemu edycja strony
21.11.2017 07:55:03 Michał Iwanicki edycja strony
15.09.2003 10:29:41 - strona została dodana