Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia: Modernizacja sieci elektroenergetycznej SN-15 kV i nn-0,4 kV na terenie części działek o nr ewid. 167/7, 176, 200, 182/2 i 183 położonych w miejscowości Sarbia, gm. Czarnków.
Czarnków, dnia 4 września 2026 roku
IGK.6733.1.13.2026
OBWIESZCZENIE
WÓJTA GMINY CZARNKÓW
Na podstawie art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (j.t. Dz. U. z 2026 r., poz. 538 ze zm.)
ZAWIADAMIAM,
że w dniu 10.08.2026 roku, na wniosek:
Enea Operator Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58
60-479 Poznań
Pełnomocnik:
Piotr Kruszyński
ul. Juwenalisa 2b/1
60-461 Poznań
zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia:
Modernizacja sieci elektroenergetycznej SN-15 kV i nn-0,4 kV na terenie części działek o nr ewid. 167/7, 176, 200, 182/2 i 183 położonych w miejscowości Sarbia, gm. Czarnków.
W związku z powyższym, istnieje możliwość składania uwag i wniosków w Urzędzie Gminy Czarnków w Czarnkowie, ul. Rybaki 3, pokój nr 12 (II piętro) w terminie 7 dni od daty doręczenia.
Doręczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia na tablicy ogłoszeń.
Wobec powyższego, termin składnia uwag i wniosków upływa po 21 dniach od daty wywieszenia niniejszego ogłoszenia na tablicy ogłoszeń.
WÓJT GMINY CZARNKÓW
/-/ Krzysztof Chyży
Niniejsze obwieszczenie zamieszcza się na tablicach ogłoszeń,
na stronie internetowej: bip.czarnkowgmina.pl,
na okres od 4 września 2026 roku do 25 września 2026 roku.
